מגנטים לחתונות
 מגנטים לחתונות יכניסו קצת פלפל לחתונה שלכם

מגנטים לחתונות הם ללא ספק טרנד חם בתחום החתונות. מגנטים לחתונות לא היו דבר מקובל לפני מספר שנים, אבל הרבה דברים השתנו בשוק, כמו האלבומים הדיגיטאליים שלא היו כל כך פופולאריים בעבר, והיום מחליפים את אלבום התמונות הקלאסי עם כיסי התמונות.
מגנטים לחתונות – הערב הגדול הגיע והגיע לסיומו, והספק שבחרתם יגיש לכם דיסק עם התמונות שצולמו באותו הערב. כשתחזרו הביתה, תלכו לישון מספר שעות ותקומו בבוקר, כבר תוכלו להסתכל בתמונות שהוגשו לכם על ידי ספק מגנטים לחתונות. מגנטים לחתונות הם לא רק לאורחים – הם גם מיועדים לכם, הזוג הנשוי הטרי שסקרן לראות את התמונות כמה שיותר מהר!
מגנטים לחתונות מיוצרים במדפסת פוטו מקצועית. מגנטים לחתונות חייבים לבוא עם למינציה, ציפוי שקוף המגן על התמונה ושומר על האיכות לאורך זמן רב. מגנטים לחתונות וספקים המציעים שרות זה ללא למינציה – אינם מומלצים במיוחד, אלא אם כן לא אכפת לכם שהמגנט של האורחים שלכם ידהה ויאבד מצבעו זמן קצר אחרי הפקתו.
מגנטים לחתונות הם שירות המציע בדרך כלל צלם וגרפיקאי – לכמות אנשים של עד 400 מוזמנים. מגנטים לחתונות הוא מתנה לאורחים וכדאי שהם ירגישו כמו שיותר בנוח עם צלם המגנטים: הצלם צריך להיות חייכן, נחמד, ולהשתלב בטבעיות בין האורחים. מגנטים לחתונות יוצאים מוצלחים במיוחד ברחבת הריקודים, שם יוצאות התמונות הכי מעניינות. מגנטים לחתונות מתחילים עוד בקבלת פנים, אם כי רוב המוזמנים מרגישים יותר בנוח להצטלם אחרי שהם "מבושמים" קלות והקרח נשבר.
מגנטים לחתונות הם מתנה חביבה ביותר, שנותנת גם עניין ופלפל בקבלת פנים. אם הצלם הרשמי של בני הזוג מצלם תמונות "אמנותיות" יותר, הרי שצלם מגנטים לחתונות חופשי להפיק תמונות "שובבות" וחופשיות יותר ופחות רשמיות. צלם טוב של מגנטים לחתונות צריך לצלם טווח רחב של מוזמנים ולא רק את ה"אמיצים" מביניהם שפונים אליו, אלא גם את האורחים הביישנים. בדרך כלל רוב האורחים רוצים להצטלם ולקבל מגנט, אבל חלק מהם מתביישים לגשת לצלם ולבקש ממנו. ולכן צלם מגנטים לחתונות צריך לגשת אליהם בלי חשש ולצלם אותם, כדי שלא יצא מצב שרק חלק מהאורחים יקבלו מזכרת.